Uudised

WIPR LEADERS 2023: Anneli Kapp’i on tunnustatud intellektuaalomandi õiguste valdkonnas

World Intellectual Property Review (WIPR) on nimetanud patendibüroo KÄOSAAR partnerit, Anneli Kappi, maailma juhtivate intellektuaalomandi (IO) juristide hulka 2023. aastal.

Anneli on tegelenud intellektuaalomandi valdkonnas alates 2001. aastast. Ta on Eesti kaubamärgivolinik (kaubamärgid, disainilahendused) alates 2010, Euroopa kaubamärgivolinik alates 2011 ja Eesti patendivolinik (patendid, kasulikud mudelid) alates 2011.

Anneli on hinnatud ekspert kaubamärkide registreerimise ja õiguskaitse küsimustes, IO-lepingutes, läbirääkimistes ja kaubamärkide, tööstusdisainilahenduste ja patentidega seotud vaidluste lahendamises. Ta on esinenud arvukatel seminaridel ja peab loenguid intellektuaalomandi kaitsest Kõrgemas Kunstikoolis Pallas (alates 2011. aastast). Anneli on raamatu “European SPCs Unravelled. A Practitioner’s Guide to Supplementary Protection Certificates in Europe. Second Edition.” Wolters Kluwer Eestit puudutava peatüki kaasautor ja World Trademark Law Report online väljaande kaasautor. Anneli on Eesti Patendivolinike Koja kutsekomisjoni liige ja täiendav apellatsioonikomisjoni liige Tööstusomandi Apellatsioonikomisjonis.

WIPR Leaders on universaalne teejuht maailma juhtivatele IO-praktikutele. Käsiraamatus on loetletud üle 2500 juristi, kes tegutsevad patendi-, kaubamärgi- ja autoriõiguse valdkondades. WIPR on nimetatud juristi äramärkimist väärivaks, uurides tema tööd, praktika ajalugu, kogemust ja seotud kaasusi, samuti igasuguseid lisategevusi, nagu kirjutamis- ja õpetamispanust, mis on võimaldanud juristil kujundada ja mõjutada teisi ja tulevasi IO praktikuid.

 

Tagasi

Kust läheb piir inspiratsiooni ärakasutamise ...

Viimasel ajal on muutunud aktuaalseks raamatute esikaante kujunduse originaalsuse teema. Meie hinnangul on selliste olukordade võtmeküsimuseks, kust...

Meie Euroopa patendivolinik, Adrien Renaudo, ...

2023. aasta juunis toimus Euroopa patendisüsteemis suurim muudatus enam kui 45 aasta vältel – nimelt uue ühtse...